Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У селі Доброводи Уманського району на автодорозі Н-16 тривають роботи із поточного середнього ремонту

У селі Доброводи Уманського району на автодорозі Н-16 тривають роботи із поточного середнього ремонту

У селі Доброводи Уманського району на автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються роботи із поточного ремонту на ділянці км 206+000 – км 208+000.

Завершено роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, влаштовано з’їзди та зупинки громадського транспорту, проводиться планування та укріплення узбіччя. Розпочинається влаштування тротуарів.

Також продовжуються роботи із відновлення мосту через річку Ревуха довжиною 12 метрів на цій ділянці автодороги. Розпочалося влаштування асфальтобетонного покриття на підходах до мосту і на мосту, перильного та бар’єрного огородження, системи водовідведення.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

 

На час ремонту мосту на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці на ділянці км 206+000 – км 208+000, рух автомобілів організовано по спеціально влаштованій тимчасовій об’їзній дорозі. Об’їзна дорога з двома смугами руху та асфальтобетонним покриттям, довжиною понад 1,5 км, розташована поруч із автодорогою Н-16.

 

Під час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги Н-16 у селі Доброводи буде проведено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження та інше.

Також буде влаштовано автономне освітлення трьох пішохідних переходів у населеному пункті.

 

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-16 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

 

Шановні водії

Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту на ділянці км 206+000 – км 208+000 автодороги Н-16, рух автомобілів буде ускладнено.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям легкового та великовагового транспорту заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

А також закликає водіїв будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба САД у Черкаській області