Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У селі Доброводи Уманського району на автодорозі Н-16 завершуються роботи із поточного середнього ремонту

У селі Доброводи Уманського району на автодорозі Н-16 завершуються роботи із поточного середнього ремонту

У селі Доброводи Уманського району на автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, завершуються роботи із поточного ремонту на ділянці км 206+000 – км 208+000.

Завершено роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, влаштовано з’їзди та зупинки громадського транспорту, завершено планування та укріплення узбіччя. Розпочалося влаштування тротуарів.

Також завершуються роботи із відновлення мосту через річку Ревуха довжиною 12 метрів на цій ділянці автодороги. Завершено влаштування асфальтобетонного покриття на підходах до мосту і на мосту, бар’єрного огородження. Наразі проводяться роботи із влаштування дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Також влаштовано автономне освітлення трьох пішохідних переходів у населеному пункті.

 

Під час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги Н-16 у селі Доброводи було проведено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги та інше.

 

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-16 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

 

Шановні водії

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба САД у Черкаській області