УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У Золотоніському районі працівники Служби автодоріг спільно із Золотоніською РДА висадили алею беріз

У Золотоніському районі працівники Служби автодоріг спільно із Золотоніською РДА висадили алею беріз

У Золотоніському районі біля узбіччя автодороги Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя на ділянці дороги км 107+975 - км 109+100 працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області спільно із працівниками Золотоніської райдержадміністрації висадили алею беріз.

Алею беріз з понад 500 дерев було висаджено на місці перестиглих за віком тополь, які вирубали відповідно до нормативних документів з безпеки руху.

Висадження беріз відбулося за ініціативи голови Золотоніської райдержадміністрації Олександра Лісового. У висадці дерев взяли участь працівники райдержадміністрації, працівники районних управлінь освіти, охорони праці та сільського господарства. Саджанці дерев надало приватне підприємство «Зелена Діброва».

Окрім висадки зелених насаджень, працівники Золотоніської райдержадміністрації побілили бордюри та стовбури дерев, пофарбували стовпчики та прибирали сміття на узбіччі автотраси.

 

 

Прес-служба САД у Черкаській області