УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У Золотоніському районі ремонтували територіальну дорогу Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша

У Золотоніському районі ремонтували територіальну дорогу Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша

У Золотоніському районі виконувалися роботи із поточного дрібного ремонту окремими ділянками територіальної дороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша км 50+700 – км 64+300. Ремонті роботи проводилися від села Подільського до виїзду із села Драбівець Золотоніського району.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області та за рахунок співфінансування Золотоніської райдержадміністрації підрядним підприємством проводився ремонт на найбільш вражених деформаціями покриття та ямковістю ділянках дороги. Було влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на площі 6,3 тис. кв. м. Наразі роботи з влаштування вирівнюючого шару завершено і проводяться роботи із планування узбіччя.

 

 

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога територіального значення Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних капітальних ремонтних робіт.

Руйнації, які водії спостерігають на автодорогах, утворилися не за кілька місяців чи років. Це наслідки десятилітнього недофінансування дорожньої галузі. За ці роки асфальтобетонне покриття втратило всі свої фізико-хімічні властивості. Насамперед, свою головну властивість втратили в’яжучі речовини, через що руйнуються верхні шари автомобільної дороги та весь конструктив дороги. Окрім того, слід враховувати, що 90% всіх автодоріг області будувалися у 70-80 роках минулого століття і не розраховані на сучасні навантаження великовагового автотранспорту.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській закликає водіїв будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба САД у Черкаській області