УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » В Черкаській області знято обмеження на рух вантажівок та громадського транспорту автодорогами М-05 Київ – Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка

В Черкаській області знято обмеження на рух вантажівок та громадського транспорту автодорогами М-05 Київ – Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка

Служба автомобільних доріг у Черкаський області повідомляє, що тимчасове обмеження руху вантажного та громадського пасажирського транспорту, яке було введене на автодорогах загального користування державного значення М-05 Київ – Одеса (км 143+009 - км 237+108) та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (км 518+697- км 584+222), станом на 14 годину 23 січня знято.

Тимчасове обмеження руху вантажного та громадського транспорту на автодорогах М-05 Київ – Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка було введено з 10.30 23 січня для упередження виникнення ускладнень дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на власному авто на час негоди. Бережіть себе та не будьте байдужими до інших учасників руху, які потрапили у складну ситуацію.

Водії, будьте обачними та обережними, вирушаючи в дорогу за таких погодних умов. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, обирайте помірну швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції. А також враховуйте особливості та стан транспортного засобу і дорожнього покриття, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Прес-служба САД у Черкаській області