УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » В Уманському та Христинівському районах продовжуються ремонтні роботи на автодорозі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка

В Уманському та Христинівському районах продовжуються ремонтні роботи на автодорозі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка

На автодорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в Уманському та Христинівському районах продовжуються роботи з поточного середнього ремонту.

На ділянці автодороги км 531 - км 525 розпочалися роботи із влаштування поширення проїзної частини та укріплення узбіччя. На ділянці автодороги км 513 – км 519 тривають роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Також на автодорозі М-12 на ділянці км 513+600 буде влаштовано комплекс габаритно-вантажного контролю і будівельники розпочали роботи із влаштування спеціального майданчика для його розміщення.

Окрім того на автодорозі продовжуються роботи із влаштування тротуарів, планування та укріплення узбіч, проводиться обрізка крон високих дерев та скошується молода поросль для забезпечення безпеки руху.

На ділянках автодороги М-12 км 536+100+540+800, км 531+100 - км 535+300 вже закінчено роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття (ЩМА-20).

Постійний технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», який поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Служба автодоріг області закликає водіїв - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!

Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області