УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » В Уманському та Христинівському районах завершуються роботи із поточного середнього ремонту на автодорозі М-12

В Уманському та Христинівському районах завершуються роботи із поточного середнього ремонту на автодорозі М-12

На автодорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в Уманському та Христинівському районах завершуються роботи з поточного середнього ремонту.

На ділянці автодороги км 540+800 – км 543+396 наразі завершуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. По завершенню – розпочнуться роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Після чого проводитиметься укріплення узбіччя, влаштування дорожньої розмітки та знаків.

Завершуються ремонтні роботи і на інших ділянках автодороги М-12 км 525+000 – км 531+100 та 513+515 – км 519+415 – тут проводяться роботи із укріплення узбіч та влаштування дорожньої розмітки.

На інших ділянках автодороги М-12 роботи із поточного середнього ремонту вже завершено і ці ділянки готуються до введення в експлуатацію.

Постійний технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

На ділянці 513+600 під час проведення ремонтних робіт влаштовано спеціальний майданчик для розміщення габаритно-вагового комплексу, який в подальшому контролюватиме вагу вантажівок для збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань.

На майже всій протяжності автодороги М-12, від Умані до кордону Вінницької області, де виконувався поточний середній ремонт, завершуються роботи із влаштування штучного автономного освітлення на зупинкових майданчиках.

Цього року на цій автодорозі буде відновлено дорожнє покриття загальною протяжністю 27,7 км, проведено ремонт мосту на ділянці км 530+243 та відкрито проїзд на ділянці км 535+690 по шляхопроводу після проведення його реконструкції під сучасні норми.

Зараз також проводяться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення поточного середнього ремонту на ділянці км 543+396 – км 550+833. Це остання ділянка після ремонту якої в наступному році буде завершено відновлення покриття на автодорозі М-12 від кордону Вінницької області до міста Умань в рамках урядової програми.

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», який поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Служба автодоріг області закликає водіїв - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!

Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області