УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Відновлення автодороги Т-02-02 в Уманському районі вийшло на фінішну пряму

Відновлення автодороги Т-02-02 в Уманському районі вийшло на фінішну пряму

Наближається до завершення поточний середній ремонт трьох ділянок загальною протяжністю понад 10 км автодороги державного значення Т-02-02 Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань в Уманському районі. Роботи з ремонту автодороги проводяться біля сіл Полянецьке, Громи, Кочержинці, Томашівка та Юрківка.

Наразі підрядною організацією на першій ділянці біля села Юрківка влаштовано верхній, останній шар асфальтобетонного покриття, встановлено дорожні знаки. Проводяться роботи із планування та укріплення узбіччя, ведуться підготовчі роботи до влаштування дорожньої розмітки.

На другій ділянці біля села Томашівка завершується влаштовування верхнього, останнього шару асфальтобетонного покриття, встановлюються дорожні знаки. Проводяться роботи із планування та укріплення узбіччя.

На третій ділянці біля села Полянецьке завершено влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Проводяться роботи із відсипання та укріплення узбіччя.

У рамках ремонтних робіт на дорозі влаштовано новий конструктив дорожнього одягу: проведено регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу, влаштовано шар основи зі стабілізацією ґрунтової основи з геотекстильного матеріалу для підсилення конструктиву, шар основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний, верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

 

Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Т-02-02, рух автомобілів ускладнено. Тож просимо учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області