УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Відновлюємо автодорогу Н-01 Київ – Знам’янка

Відновлюємо автодорогу Н-01 Київ – Знам’янка

Продовжуємо роботи з поточного середнього ремонту ділянки автодороги км 133+687 – км 143+923, протяжністю понад 10,2 км, починаючи від села Ситники і до в’їзду у місто Корсунь-Шевченківський.

Проводимо роботи із влаштування поширення проїжджої частин дороги, фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття та регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг.

У рамках поточного середнього ремонту влаштуємо новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Також у рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-01 буде влаштуємо автобусні зупинки та пішохідні переходи з автономним освітленням.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-01, рух автомобілів ускладнено, рух транспорту відбувається у реверсному режимі. Тож просимо учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області