УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Відремонтуємо ще 10 кілометрів автодороги Т-24-09 - розпочали ремонт вже третьої ділянки

Відремонтуємо ще 10 кілометрів автодороги Т-24-09 - розпочали ремонт вже третьої ділянки

Цього тижня розпочали ремонт вже третьої ділянки автодороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша.

Поточний середній ремонт ділянки км 14+000 – км 24+000 автодороги Т-24-09 протяжністю 10 кілометрів проводимо від закінчення селища Шрамківка на цій автодорозі, через село Кантакузівка і майже до повороту на село Золотонішка.

Наразі проводимо фрезерування старого, зношеного асфальтобетонного покриття, вирізаємо поросль на узбіччях, влаштовуємо поширення автодороги з улаштуванням шару піску.

На відремонтованих 10 км автодороги Т-24-09 влаштуємо новий конструктив дорожнього одягу, який включатиме:

- 37-сантиметровий шар укріпленої основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

- 10-сантиметровий нижній шар з крупнозернистого асфальтобетону;

- 5-сантиметровий фінішний шар покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Також буде влаштовано поширення проїжджої частини автодороги з 6 до 8 метрів в ширину.

Відновимо штучні споруди у складі дороги - проведемо ремонт мосту через річку Чумгак, що протікає через село Кантакузівка. Також встановимо нове металеве бар’єрне огородження, дорожні знаки та влаштуємо розмітку з холодного пластику, влаштуємо автономне освітлення 6-ти пішохідних переходів у селі та встановимо три автопавільйони для очікування громадського транспорту.

Підрядна організація: ТОВ «Автострада».

Окрім того, цього року розпочали капітальний ремонт автодороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша на ділянці км 0+000 – км 8+000 від початку цієї автодороги від автошляху М-03 Київ – Харків – Довжанський у Київській області, через село Кононівка і до селища Шрамківка. А також закінчуємо поточний середній ремонт 6-ти кілометрів цієї ж автодороги у селищі Шрамківка Золотоніського району на ділянці км 8+000 - км 14+000.

Автодорога Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша побудована у 1977 році, останній раз капітальний ремонт її робився 34 роки тому, у 1987 році.

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними, рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області