УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » З 12 квітня планують перекрити для ремонту автодорогу на греблі Канівської ГЕС

З 12 квітня планують перекрити для ремонту автодорогу на греблі Канівської ГЕС

У Каневі з 12 квітня планують перекрити ділянку автодороги Н-02 /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка для проведення капітального ремонту дорожнього покриття, узбіч, укосів, укріпних і водовідвідних споруд інспекторської автодороги лівобережної земляної греблі філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

Про це було повідомлено на нараді 3 квітня керівником філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго». Участь у нараді взяли голова Канівської райдержадміністрації, представники місцевих громад, канівських підприємств та підрядної організації, яка проводитиме ремонтні роботи. Участь у нараді також взяв заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Геннадій Андреєв.

Ремонтні роботи проводитимуться на так званій «бетонці», в напрямку села Софіївка Золотоніського району. На час проведення ремонтних робіт, рух по цій ділянці автодороги буде обмежено для усіх видів транспорту. Канівська ГЕС є власником технологічної автодороги на греблі Канівської ГЕС, яка суміщається з автодорогою Н-02. Відповідно ремонтні роботи проводитимуться на замовлення Канівської ГЕС.

За інформацією підрядної організації, ремонтні роботи триватимуть 2 місяці. Об’їзд транзитного вантажного транспорту здійснюватиметься через Смілу, Золотоношу, Черкаси та Київську область. Рух транспорту місцевих жителів та рейсових автобусів на час проведення ремонтних робіт цієї ділянки здійснюватиметься в об’їзд по автодорозі Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове-/Н-08/.

Про перекриття проїзду греблею Канівської ГЕС водіїв транзитних автомобілів повідомлятимуть інформаційні табло та знаки дорожнього руху, які будуть встановлені на основних дорогах на під’їздах до міста Канів.

Наразі триває узгодження схеми організації дорожнього руху в управлінні патрульної поліції Черкаської області на час проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Черкаській області