УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Заплановані роботи з ямкового ремонту на дорогах державного значення Черкаської області на 27 червня

Заплановані роботи з ямкового ремонту на дорогах державного значення Черкаської області на 27 червня

Заплановані роботи з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання на дорогах державного значення Черкаської області на 27 червня на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області

Назва автодороги

Вид робіт

1

М-05 Київ-Одеса

Ямковий ремонт км 225.

2

Н-01 Київ-Знам’янка

Ямковий ремонт км 148-км 149, км 183-км 198.

3

Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

Ямковий ремонт км 39-км 41, км 55-км 57, км 64-км 90, км 135, км 154, км 172-км 175, км 208-км 212.

4

Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук

Ямковий ремонт км 54-км 55.

 

У межах виділеного фінансування, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядними організаціями проводяться роботи з ліквідації ямковості для забезпечення проїзду. У першу чергу, проїзд забезпечують на дорогах національного і регіонального значення, які сполучають між собою міста.

 

Окрім ямкового ремонту на автодорогах державного значення проводяться роботи з експлуатаційного утримання: прибирання сміття, прибирання зламаного гілля, планування узбіччя, очистка водопропускних труб, прибирання автопавільйонів громадського транспорту та інші роботи.

 

Шановні водії, будь ласка, проїжджаючи повз бригади аварійного ремонту, будьте обережні та знижуйте швидкість.

У разі виникнення несприятливих погодних умов (дощу) або ж через поломку АБЗ чи задіяної техніки, заплановані роботи з ліквідації ямковості проводитись не будуть.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв - бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!

Прес-служба САД у Черкаській області