УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Завершено реконструкцію обходу міста Золотоноша на автодорозі Н-08

Завершено реконструкцію обходу міста Золотоноша на автодорозі Н-08

На обході міста Золотоноша на ділянці км 109+200-км 120+800 автодороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, завершено цьогорічні роботи з реконструкції, які були заплановано виконати цього року у межах доведених фінансових показників. Відповідно до обсягів виділеного фінансування, реконструйовано перші 5 км дорожнього покриття.

На даному об’єкті на усій протяжності відремонтованого шляху, завершені роботи з влаштування асфальтобетонного покриття. Завершено влаштування асфальтобетонного покриття на усіх з’їздах та примиканнях, облаштовано водовідведення з проїжджої частини.

Розширено проїжджу частину двох перехресть поблизу села Нова Дмитрівка та Красногірського монастиря, додалася додаткова смуга руху. На кільцевій розв’язці, на перетині автодоріг Н-08 та Т-24-09 Драбів – Золотоноша, у рамках реконструкції дороги облаштовано 4 з’їзди. Тут, як і на перехресті поблизу Красногірського монастиря, влаштовано освітлення.

Наразі на відремонтованій частині шляху влаштовано нові дорожні знаки та виконано увесь комплекс земляних робіт з підсипання та укріплення узбіччя. Влаштовано бар’єрне огородження.

Для належної організації дорожнього руху влаштовано тимчасову дорожню розмітку.

Повне завершення реконструкції ділянки автомобільного сполучення заплановано у наступному році за умови фінансування.

 

Прес-служба САД у Черкаській області