УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Завершено роботи із поточного середнього ремонту автодороги Н-16 у селі Доброводи Уманського району

Завершено роботи із поточного середнього ремонту автодороги Н-16 у селі Доброводи Уманського району

Завершено роботи із поточного середнього ремонту автодороги державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань у селі Доброводи Уманського району на ділянці км 206+000 – км 208+000, які проводилися на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Під час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги Н-16 у селі Доброводи було проведено комплекс робіт: посилено основу дорожнього одягу, укріплено узбіччя, влаштовано зупинкові та посадкові майданчики, встановлено нові автопавільйони громадського транспорту, влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетону на проїжджій частині, влаштовано з’їзди з автодороги, тротуари та інше. Також завершено роботи із відновлення мосту через річку Ревуха довжиною 12 метрів на цій ділянці автодороги.

Наразі проводяться роботи із влаштування автономного освітлення трьох пішохідних переходів у селі Доброводи.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснювали спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

 

 

 

 

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-16 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

 

Шановні водії

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба САД у Черкаській області