УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Завершуємо ремонт автодороги Т-24-09 у селищі Шрамківка

Завершуємо ремонт автодороги Т-24-09 у селищі Шрамківка

Завершується поточний середній ремонт на ділянці автодороги державного значення Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша на ділянці км 8+000 – км 14+000 у селищі Шрамківка Золотоніського району.

У рамках програми Президента України «Велике будівництво», на 6 км дороги Т-24-09 завершено ремонт проїзної частини: влаштовано основу дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та два шари асфальтобетонного покриття. Влаштовано поширення проїзної частини дороги з 6 до 8 метрів.

Наразі на цій ділянці продовжуються ремонтні роботи, влаштовуються та укріплюються узбіччя, влаштовується металеве бар’єрне огородження, дорожня розмітка та дорожні знаки.

Вже влаштовано майданчики для автобусних зупинок, буде споруджено 9 автопавільйонів для громадського транспорту, влаштовано два пішохідних переходів з автономним освітленням

Підрядна організація: ТОВ «Автострада».

Також продовжуємо капітальний ремонт автодороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша протяжністю 8 кілометрів від початку цієї автодороги від автошляху М-03 Київ – Харків – Довжанський у Київській області і до селища Шрамківка.

 

Автодорога Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша була побудована у 1977 році, останній раз капітальний ремонт її робився у 1987 році

 

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області