УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Завершується капітальний ремонт обходу міста Тальне на автодорозі Н-16

Завершується капітальний ремонт обходу міста Тальне на автодорозі Н-16

Маємо гарну новина для водіїв Черкаської області і не тільки, для жителів міста Тальне та Черкащини! Вже скоро подорож до Умані зі сторони Черкас стане ще більш комфортнішою!

 

Вже незабаром, у листопаді, після капітального ремонту буде відкрито проїзд автотраспорту по обходу міста Тальне та по капітально відремонтованому мосту через річку Гірський Тікич на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. А отже, буде не потрібно проїздити вузькими вуличками Тального, а водіям вантажівок їхати в обхід іншими дорогами.

Наближається до завершення капітальний ремонт обходу міста Тальне на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Капітальний ремонт 10-ти кілометрової ділянки проводиться від закінчення села Соколівочка і до колишнього аеродрому поблизу міста Тальне.

Вже завершені роботи із влаштування останнього, верхнього шару асфальтобетонного покриття. Триває нанесення розмітки, укріплення узбіччя. Завершуються роботи на мосту через річку Гірський Тікич.

У рамках капітального ремонту влаштовано новий конструктив дорожнього одягу, який складається з наступних шарів:

  • основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом,
  • вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону,
  • фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

 

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

Цього року ремонтуємо 13 ділянок автодороги Н-16 у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Три ділянки вже введено в експлуатацію, на інших – роботи вийшли на завершальну стадію. Загалом цьогоріч плануємо відновити 127,7 км автодороги Н-16.

 

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області