Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Завершується поточний середній ремонт обходу міста Шпола на автодорозі Н-16

Завершується поточний середній ремонт обходу міста Шпола на автодорозі Н-16

Завершується роботи із поточного середнього ремонту обходу міста Шпола на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 106+000 – км 111+000. Наразі завершуються роботи зі встановлення дорожніх знаків.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, на цій п’ятикілометровій ділянці автодороги, проведено роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за допомогою холодного ресайклінгу із застосуванням бітумної емульсії та цементу ресайклером. Ліквідовано пучини на проїжджій частині автодороги Н-16 на площі 7200 кв. м із заміною всього конструктиву дорожнього одягу. Влаштовано вирівнюючий та верхній шари асфальтобетонного покриття, влаштовано дорожню розмітку, бар’єрне огородження.

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт. Об’їзд міста Шпола на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань було збудовано у 1994 році. І з того часу, через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт цієї ділянки автодороги не проводився.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба САД у Черкаській області