УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Завершується ремонт автодороги Н-16 на в’їзді в Черкаси зі Сміли

Завершується ремонт автодороги Н-16 на в’їзді в Черкаси зі Сміли

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» завершуються ремонтні роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автодороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на в’їзді в Черкаси зі сторони міста Сміла на ділянці км 41+265+700 – км 49+985 (лівий проїзд).

 

Наразі завершуються роботи з планування укосів автодороги та посіву трав для укріплення узбіч, проводяться інші опоряджувальні роботи.

На цій ділянці протяжністю 8,7 км під час ремонту влаштовано новий конструктив дорожнього одягу, який складається з трьох шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

В рамках поточного середнього ремонту ділянки було влаштовано та укріплено узбіччя, перехідно-швидкісні смуги, нанесено розмітку холодним пластиком, встановлено дорожні знаки та металеві бар’єрні огороження.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

 

Це - одна з 12 ділянок, які нині ремонтуємо на автодорозі Н-16 у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч плануємо відновити 115,1 км цієї автодороги.

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області