УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » ЗВЕРНЕННЯ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДО ВОДІЇВ

ЗВЕРНЕННЯ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДО ВОДІЇВ

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх водіїв із закликом дотримуватися вимог безпеки руху на автомобільних дорогах в осінньо-зимовий період.

З приходом зимової погоди в наш край, на автошляхах області почастішали дорожньо-транспортні пригоди, в яких гинуть люди. Найчастіше аварії стаються через перевищення швидкості та через недотримання водіями Правил дорожнього руху.

Тож, керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

При ускладненні чи погіршенні погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

У разі необхідності поїздок, Служба автодоріг області закликає водіїв перенести подорож на світлу пору доби, бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами за таких погодних умов, обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами. А також враховувати особливості та стан транспортного засобу і дорожнього покриття, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Перед виїздом у зимовий період, водіям легкових та великовантажних транспортних засобів рекомендуємо подбати про наявність ланцюгів проти ковзання, запасу пального, противідкатних упорів та лопати, засобів зв’язку, теплих речей, аптечки, гарячих напоїв.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Прес-служба САД у Черкаській області