УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Зимове утримання автодоріг 22 листопада

Зимове утримання автодоріг 22 листопада

На автодорогах державного значення Черкаської області для забезпечення проїзду та ліквідації зимової слизькості в ніч на 22 листопада працювало 12 одиниць спецтехніки підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Проводилася обробка протиожеледними матеріалами аварійно-небезпечних ділянок автодоріг державного значення.

Роботи із зимового утримання автодоріг цієї ночі проводилися на автодорогах державного значення М-05 Київ – Одеса, М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, Н-01 Київ – Знам’янка, Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань.

Станом на ранок 22 листопада у Черкаській області проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення забезпечено, заторів та обмежень руху автотранспорту немає. Вся техніка, яка задіяна у зимовому експлуатаційному утриманні автошляхів, перебуває у цілодобовому черговому режимі.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та підрядних підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою 16 камер відеоспостереження.

Служби автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Пресслужба САД у Черкаській області